Верифікований профіль
4
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
16
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора
Працюю рієлтором 1 рік

Продаж квартир (11)

  • Едванс
    77 999 $
    1 182 $/м²

    Немирівське шосе, 94-И, к1-2

    єОселя єВідновлення ЖК Сімейний COMFORT
    2 кімнати
    66 / 35 / 15 м²
    поверх 10 з 10
    2022 рік побудови
    сьогодні
    Продаж 2 кімнатної квартири в новобудові ЖК Сімейний комфорт, гарна прибудинкова територія, в квартирі зроблений ремонт, роздільний санвузол, 2 кімнати , одна кімната з 2 великими вікнами, є балкончик , пропозиція від агентства
    Рієлтор
  • Едванс
    200 000 $
    2 503 $/м²

    Космонавтів просп., 49

    2 кімнати
    80 / 45 / 14 м²
    поверх 3 з 15
    2021 рік побудови
    2 дні тому
    Продаж 2 кімнатної затишної сучасної квартири з новим дизайнерським ремонтом та меблями в ЖК Premier Tower по Космонавтів 49, площа 79,9 квадратних метри, зручний 3 поверх з 15,територія закрита та цілодобово охороняється, є консʼєрж. Загальна площа помешкання 79.9 кв.м. Житлова площа становить -45.1 кв.м. , 13.9 кв.м. -площа кухні. Помешкання з євроремонтом. Тепла підлога. Ціна становить 200000 $. АН Едванс ,
    Рієлтор
  • Едванс
    68 500 $
    1 489 $/м²

    Марії Примаченко вул., 8г

    1 кімната
    46 / 18 / 14 м²
    поверх 6 з 13
    2018 рік побудови
    4 дні тому
    🏡 Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Європейський квартал» ✨ 🔹 6 поверх з 12 Плоша 46 квадратних метри 🔹 Сучасний ремонт 🔹 Меблі та техніка — майже все залишається новим власникам 🔹 Автономне газове опалення 🔹 Тепла підлога — комфорт у будь-яку пору року 🔹 Простора та затишна квартира, готова до проживання без додаткових вкладень ✅ Розглядаємо продаж під державні програми 💰 Ціна: 68500 $ 📞 АН «Едванс» [телефон приховано]
    Рієлтор
  • Едванс
    54 999 $
    1 250 $/м²

    600-річчя вул., 12

    єВідновлення Вишенька
    2 кімнати
    44 / 28 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    1970 рік побудови
    3 дні тому
    Продаж 2 кімнатної квартир під ремонт , гарна інфраструктура , все поруч, є балкон, пропозиція від агентства
    Рієлтор
  • Едванс
    93 000 $
    1 453 $/м²

    Хмельницьке шосе (Літинське), 51

    єВідновлення Верхня Слов'янка
    3 кімнати
    64 / 39 / 9 м²
    поверх 1 з 9
    2000 рік побудови
    3 дні тому
    Продається 3 кімнатна по Хмельницькому шосе 51 , площа 64 , житлова площа 39 ,кухні 9 квадратних метри, зручний перший поверх з девʼяти , цегляний будинок, утеплена з хорошим плануванням, кондиціонерами та із системою автономного живлення ( за окрему плату ) . Вбудовані меблі залишаються ! Ціна 99999 доларів, АН [телефон приховано]
    Рієлтор
  • Едванс
    148 000 $
    2 056 $/м²

    Зодчих вул., 7

    2 кімнати
    72 / 45 / 15 м²
    поверх 8 з 11
    2012 рік побудови
    1 тиж. тому
    🔥 Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Перлина Поділля» 🔥 🏡 Сучасна та простора квартира для комфортного життя! 📍 ЖК «Перлина Поділля» 📐 Площа — 72 м² 🏢 8 поверх з 11 ♨️ Автономне газове опалення 🛋 Квартира повністю укомплектована меблями та технікою — все залишається! ✨ Гарний житловий стан, можна заїжджати без додаткових вкладень. 💰 Ціна — 148 000 $ 📞 АН «Едванс» ☎️ [телефон приховано] Поспішайте — чудовий варіант для комфортного проживання або вигідної інвестиції!
    Рієлтор
  • Едванс
    148 000 $
    2 242 $/м²

    Праведників Світу вул., 7

    2 кімнати
    66 / 38 / 14 м²
    поверх 8 з 11
    2025 рік побудови
    1 тиж. тому
    🏡 Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Forest Home» 🌿 ✨ Сучасна квартира з якісним ремонтом, меблями та технікою — готова для комфортного проживання! 📍 ЖК Forest Home 🔹 8 поверх із 10 🔹 Площа — 66 кв.м 🔹 Автономне газове опалення 🔹 Всі меблі та техніка залишаються 🔹 Стильний ремонт та продумане планування 💰 Ціна: 148 000 $ Ідеальний варіант для тих, хто шукає готове житло без додаткових вкладень 🏠 📞 АН «Едванс» [телефон приховано]
    Рієлтор
  • Едванс
    102 000 $
    2 318 $/м²

    Цегельний пров., (Будинок 1.3)

    1 кімната
    44 / 17 / 15 м²
    поверх 2 з 16
    2024 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж 1 кімнатної квартири в сучасному і гарному житловому комплексі , всі меблі і техніка залишаються
    Рієлтор
  • Едванс
    70 999 $
    1 578 $/м²

    Миколаївська вул., 29

    1 кімната
    45 / 19 / 12 м²
    поверх 7 з 8
    2021 рік побудови
    2 тиж. тому
    Продаж 1 кімнатна квартира в ЖК Академічний , вулиця Миколаівська 29, 7 поверх з 8, площа 45 квадратних метри, великий балкон з кухні, двоспальне ліжко ,ремонт, техніка, 7 поверх, пропозиція від АН
    Рієлтор
  • Едванс
    82 000 $
    1 864 $/м²

    Одеська

    1 кімната
    44 / 18 / 12 м²
    поверх 4 з 9
    2026 рік побудови
    2 тиж. тому
    Продаж 1 кімнатної квартири з новим сучасним ремонтом ЖК Кельце, площа 44 квадратних метри, 4 поверх з 9, меблі , техніка, агв , ціна 82000 доларів , АН Едванс ,[телефон приховано]
    Рієлтор
  • Едванс
    78 000 $
    1 857 $/м²

    Одеська, 5

    1 кімната
    42 / 18 / 12 м²
    поверх 3 з 9
    2025 рік побудови
    2 тиж. тому
    🏡 Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Кельце» ✨ Сучасна квартира в новобудові з комфортним плануванням та автономним опаленням! 📍 ЖК «Кельце» 📐 Площа — 42 кв.м 🏢 3 поверх із 9 🔥 Автономне газове опалення 🛋 Простора та світла квартира 🚪 Новобудова з комфортним під’їздом та сучасними комунікаціями Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію 💼 💰 Ціна — 78 000 $
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: